• cityreality.sk

    cityreality.sk

    cityreality.sk
1
Vyhľadávanie
V ponuke je 24 nehnuteľností.

Ľudský prístup, férovosť,  maximálna spokojnosť. Doporučujeme všetkým, ktorý hľadajú nehnuteľnosti podľa svojich predstáv ďakujeme aj my.:-)

LUKÁŠ, Diviaky nad Nitricou

 

100% spokojnosť s RK City Reality, obzvlášť vďaka maklérovi p. Ivanovi Tomašovičovi, za jeho odbornú prácu, požiadavky a predstavy ktoré som mala na začiatku - boli do bodky splnené, hoci bola preskúšaná jeho trpezlivosť na moje otázky a pochybnosti,  vždy reagoval ľudsky a otvorene.. Z pani Ziburovej tiež rovnaký dojem, úprimná snaha poskytnúť kvalitný realitný servis. Výborná organizácia a priebeh všetkých administratívnych a právnych záležitostí.

GABIKA, Handlová

 

Realitným maklérom môže byť hoci kto ale slečna Ziburová nie je len realitná maklérka je to človek, ktorý ide do toho naplno je milá a má veľmi dobrý prístup k ľuďom. Veľmi jej ďakujem za pomoc s kúpou domčeka a môžem odporúčať !

ALENA, Valaská Belá

 

Ako jeden z prvých klientov realitnej kancelárie City Reality som absolvoval perfektnú profesionálnu obhliadku bytu, kde mala profesionálny prístup a postoj.
A preto odporúčam City Reality, ale aj Máriu Ziburovu na celý priebeh - od obhliadky, kúpu, predaj, čerpanie úveru po financovanie a poistenie...
100% zo 100%
ODPORÚČAM.

JOZEF, Prievidza

 

Rýchle jednanie a ľudský prístup.

DAGMAR, Prievidza

 

Touto cestou sa chceme ešte raz poďakovať pani Ziburovej za úžasnú spoluprácu pri predaji nášho bytu a kúpe domu . Bola nám k dispozícii kedykoľvek sme potrebovali. Jej rýchle jednania boli úžasné. Boli sme s ňou veľmi veľmi spokojní a určite budeme odporúčať ďalej. City reality sú výborné. Maximálna spokojnosť :-)

KRISTÍNA, Prievidza

 

Pri predaji, kúpe, nájme nehnuteľností profesionálny prístup makléra. Zrozumiteľné a korektne jednanie počas celej doby spolupráce s cieľom pre spokojnosť zákazníka. Pre vybavenie komplexných riešení ohľadom realít plnohodnotne odporúčam.

MÁRIO, Nedožery-Brezany

 

Odporúčam všetkými desiatimi.
- vynikajúca komunikácia
- ústretovosť
- rýchla dohoda obhliadky
- rýchly a plynulý priebeh
Oceňujem profesionalitu a ústretové poradenstvo či už skrz hypotéky alebo poistenia.

LENKA, Prievidza